Ja+Rodzina w Plusie oraz 50% zniżki na drugą usługę

przez admin dnia 23 marca 2016

Dzisiaj coś dla osób planujących połączenie usług: telefonu i telewizji cyfrowej.

Dzięki nowej promocji Plusa możemy naprawdę tanio nabyć pakiet usług. Warunkiem jest skorzystanie z oferty przez trzy osoby w rodzinie.

Drugi warunek to przeniesienie numeru z abonamentu. W tym warunku akurat może nam pomóc za darmo nju mobile (korzystając z mOkazji w mBanku).

 

Ja + Rodzina – wszystko nielimitowane za 25 zł / mc

 

Korzystaj z promocji przeniesienia numeru z abonamentu do Plusa otrzymamy 6 miesięcy za o zł (Ja+rodzina – na stronie wybierz z listy „Nowy numer” i zmień na „Przenieś numer”).

Po tym okresie za pakiet rodzinny zapłacimy zależnie od wybranego pakietu 69,99 zł / 99,99 zł lub 129,99 zł za trzy numery.

plus-abonament-rodzinny

Po uwzględnieniu rabatu przez 6 miesięcy, średnia opłata (przy pakiecie za 99 zł) wyniesie więc 24,80 zł miesięcznie za jeden numer. W pakiecie otrzymujemy nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy oraz 20 GB do podziału między trzy numery.

O Plusie piszę też z uwagi na dodatkową zaletę w postaci programu rabatowe Smart Dom. Dzięki niemu możemy nabyć Internet LTE lub telewizję Cyfrowy Polsat za pół ceny lub ze zniżką 18,90 zł.

Takiego pakietu nie znajdziemy u żadnego operatora.

Wadą jest natomiast dość długi okres umowy, wynoszący 24 miesiące oraz potrzeba znalezienia dwóch dodatkowych osób do współdzielenia abonamentu.

→ Przejdź do: Plus – Abonament rodzinny

 

Cyfrowy Polsat za pół ceny

cyfrowy-polsat-smart-dom

Jeśli macie już telefon lub Internet w Plusie to możecie skorzystać z programu Smart Dom – 50% zniżki na abonament + 2 lub 6 miesięcy za darmo!

Dzięki niemu abonament za telewizję cyfrową wyniesie już od 9,99 zł miesięcznie! W tej cenie otrzymamy pakiet Rodzinny HD z 79 kanałami, w tym 18 HD.

Kolejny pakiet: Familijny HD z HBO HD i HBO GO otrzymamy już za 29,99 zł / mc + 6 miesięcy za 0 zł. W pakiecie znajduje się 110 kanałów, w tym 31 HD, dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO oraz przez 6 miesięcy 29 dodatkowych kanałów w prezencie.

W tej samej cenie i również przez 6 miesięcy za 0 zł, można wybrać pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. Łącznie to aż 169 kanałów, w tym aż 62 kanały HD. Dodatkowe zalety to dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO i pakiet VOD w prezencie przez 6 miesięcy.

Polecanym wyborem (wybranym przez nas) jest pakiet Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO za 34,99 zł miesięcznie. Tutaj również otrzymamy bonus w postaci 0 zł przez 6 miesięcy. W pakiecie otrzymamy dostęp do 140 kanałów, w tym 46 HD. Do tego dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO przez cały okres umowy i prezent na 6 miesięcy: dostęp do kanałów Film HD, Cinemax HD i Sport HD.

Najwyższy pakiet Premium + HBO GO to koszt 44,99 zł miesięcznie, przy czy pierwsze 6 miesięcy otrzymujemy za 0 zł. W pakiecie tym znajdują się 172 kanały, w tym 65 HD. Dodatkowe bonusy to dostęp do serwisu Cyfrowy Polsat GO przez cały okres umowy oraz Pakiet VOD przez 6 miesięcy.

→ Przejdź do: Cyfrowy Polsat – strona operatora

 

Dodatkowe pakiety

Jeżeli potrzebujemy jeszcze więcej, to już za 5 zł miesięcznie otrzymamy dostęp do usługi ON THE GO, czyli możliwości oglądania 84 kanałów i tysięcy programów na żądanie w każdej chwili na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Potrzebujesz telewizję na więcej telewizorów? Żaden problem. Już za 5 zł miesięcznie można skorzystać z usługi Multiroom HD.

→ Przejdź do: Cyfrowy Polsat – strona operatora

1 komentarz

Tak dobra oferta, że wszyscy się rzucili na nią i aż im po Twoim wpisie strona padła 🙂

by Marcin on 23 marca 2016 at 23:19. Odpowiedz #

Zostaw komentarz

Wymagane.

Wymagany. Nie publikowany.

Jeżeli posiadasz.