T-Mobile – aż 10 GB danych po doładowaniu za 25 zł

przez admin dnia 29 stycznia 2016

Dopiero co pisałem o świetnej ofercie Orange, który w zamian za doładowanie na kwotę min. 30 zł da nam pakiet 6GB danych.

T-Mobile postanowił pobić tą ofertę i do doładowania za min. 25 zł dorzuca aż 10 GB danych! Mamy więc niższą kwotę doładowania i wyższy pakiet danych. To bezkonkurencyjna oferta na rynku. Warto przejrzeć się zatem ofercie T-Mobile na kartę.

Skąd tak dobra oferta na internet?

T-Mobile logo

Warto wspomnieć, że zarówno Orange jak i T-Mobile wygrali w przetargu po dwa bloki częstotliwości 800 MHz do szybkiego internetu LTE (T-Mobile wygrał co prawda jeden blok ale spółka NetNet nie wykupiła wygranego bloku, a T-Mobile złożył drugą najlepszą ofertę).

Tym samym, operatorzy Ci już niebawem będą mogli zaoferować swoim klientom nową jakość. Prawdopodobnie, to właśnie dlatego w ostatnim czasie wprowadzone zostały tak dobre oferty tych operatorów.

 

T-Mobile na kartę, przegląd oferty

 

Wspomniany wcześniej pakiet 10 GB danych jest tylko dodatkiem do doładowania. Oprócz tego mamy całą kwotę 25 zł do wykorzystania na usługi.

Pytanie brzmi tylko, czy T-Mobile poszedł w ślady Orange i wprowadził ciekawe pakiety do swojej oferty na kartę? Jeżeli zaoferowałby swoim klientom nielimitowane rozmowy i SMS-y w rozsądnej cenie, to mielibyśmy nowego lidera prepaid.

Niestety na tą chwilę muszę was zmartwić. Pakiety „2 w 1”, „3 w 1” i „4 w 1” nie oferują nic ciekawego.

Zresztą zobaczcie sami:

pakiety-t-mobile-na-karte

Żaden z powyższych pakietów nie pozwoli nam na nielimitowane wykonywanie połączeń nawet do krajowych sieci komórkowych. Nie wspominając już o telefonach stacjonarnych.

Tym samym, moim zdaniem nowa oferta Orange jest w tej chwili najlepszą na rynku prepaid.

 

Internetowe rozgłośnie radiowe za darmo

T-Mobile ruszył jednocześnie z inną świetną promocją. Od 28 stycznia do 31 marca 2016 r. wszyscy klienci T-Mobile na kartę mogą słuchać największych rozgłości radiowych za darmo (nie będzie pobierany limit danych ani żadne dodatkowe koszta).

Dostępne są m.in. Eska GO, Radio Zet, RMFon, Open.fm czy Tuba.FM.

 

 

Zostaw komentarz

Wymagane.

Wymagany. Nie publikowany.

Jeżeli posiadasz.