Abonament bez telefonu w Plusie

przez admin dnia 27 sierpnia 2014

Plus podobnie jak inni operatorzy sieci komórkowych maja wiele różnych ofert dla swoich klientów. Jedną z takich ofert jest abonament bez telefonu.

Ta oferta stała się mniej popularna, ponieważ oferty z telefonem są bardziej atrakcyjne. Zdarzają się jednak klienci, których interesują oferty bez telefonu. Dla nich sieć Plus ma kilka propozycji.

→ Przejdź do strony operatora – Plus GSM

Nowy numer

 

Plus GSM - lider technologii LTE

Osoby, które nie chcą nowego telefonu, a potrzebują nowy numer telefonu, mają do wyboru kilka opcji abonamentu. Jednym z nich jest abonament za 39.99zł miesięcznie. W ramach tego abonamentu mamy nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Przy tym abonamencie mamy także opłatę aktywacyjna, która wynosi 49zł.

Następną propozycją jest abonament za 49.99zł miesięcznie. Ten abonament przewiduje nielimitowane minuty i smsy do wszystkich sieci i opłata aktywacyjna wynosi także 49zł. Przy kolejnych abonamentach dostajemy dodatkowo pakiet internetowy.

Płacąc miesięcznie 59.99zł. przy nielimitowanych minutach i smsach mamy także do wykorzystania 0.5GB Internetu. Za 69,99zł miesięcznie dostaniemy nielimitowane minuty i smsy do wszystkich oraz pakiet internetowy 2GB do wykorzystania w przeciągu miesiąca.

Mamy do wyboru jeszcze jeden abonament, w ramach którego obok minut i smsów mamy 3GB Internetu. Abonament ten wynosi 79.99zł. miesięcznie. Opłata aktywacyjna, podobnie jak w przypadku abonamentu bez pakietu internetowego, wynosi 49zł.

 

Dla przenoszących numer

Osoby, które chcą przenieść numer do Plusa, także maja kilka propozycji abonamentowych. Pierwszą jest abonament za 29.99zł miesięcznie i nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych.

Jeśli dużo piszemy smsów to abonament za 39.99zł. miesięcznie jest ofertą dla nas, ponieważ w ramach tego abonamentu, oprócz minut mamy także nielimitowane smsy do wszystkich. Następne propozycje oprócz minut i smsów zawierają pakiety internetowe.

Za 49.99zł miesięcznie dodatkowo dostajemy pakiet internetowy 0.5GB.

W abonamencie za 59.99zł miesięcznie dostaniemy pakiet internetowy 2GB.

W następnej ofercie mamy pakiet 3GB na miesiąc przy abonamencie za 69.99zł.

Jest także oferta dla przedłużających umowę. Przy tej ofercie propozycje abonamentu są podobne jak w przypadku oferty dla przenoszących numer. Różnica polega na dostępnych pakietach internetowych. Dla przedłużających umowę, te pakiety są większe.

Czas trwania umowy we wszystkich przypadkach jest taki sam i wynosi 24 miesiące. Wszystkie oferty są dostępne zarówno w salonie, jak i na stronie internetowej Plusa, więc możliwości mamy kilka. Wystarczy się zastanowić która oferta jest dla nas i w jaki sposób chcemy ją zamówić.

Źródło: http://www.finmarket.pl/telefony/oferty/bez-telefonu

Zostaw komentarz

Wymagane.

Wymagany. Nie publikowany.

Jeżeli posiadasz.