Mobile Vikings – nowy operator komórkowy

przez admin dnia 24 grudnia 2013

Wirtualni operatorzy nie odnoszą sukcesu na polskim rynku telefonii mobilnej. Virgin Mobile został dosyć szybko zapomniany i w mediach od dawna nie widzieliśmy ofert tego operatora. Jak się okazuje nie spowodowało to bynajmniej startu nowych operatorów.

Już 4 grudnia wystartował kolejny operator – Mobile Vikings, powiązany z belgijską spółką oferującą swoje usługi w Belgii i Holandii.

Szczegóły oferty

Mobile Vikings zaprezentował dosyć unikatową ofertę skierowaną do osób intensywnie korzystających z internetu w smartfonach.

Do wyboru są dwa startery, odpowiednio za 19 zł i 29 zł. Oba już na start dają pakiet 2 GB internetu oraz pakiet 2000 SMS-ów. Pakiety ważne są przez 31 dni. Jedyna różnica w starterach to cena minuty połączenia, która w tym tańszym wynosi 29 gr / min, a w droższym 19 gr / min.

Mobile Vikings - oferta

Po każdym doładowaniu, ważność konta przedłużana jest na rok czasu.

Minuty do wszystkich w ramach sieci Play

To jeszcze nie wszystko. Kolejną ciekawą opcją jest pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich operatorów działających na infrastrukturze sieci Play (Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele25). Pakiet Play Viking kosztuje 8 zł miesięcznie.

 

Cennik

 • Połączenia głosowe: 19 gr / 29 gr
 • SMS: 9 gr
 • MMS: 50 gr

Po każdym doładowaniu, pakiet bonusów ważny jest przez 31 dni. Dokonanie ponownego doładowania w tym terminie spowoduje przeniesienie pozostałego pakietu Internet i SMSów na następny okres. Maksymalnie można mieć 4GB internetu i 4000 SMSów.

Po upływie 31 dni od ostatniego doładowania pakiet wygasa, nadal jednak można korzystać z internetu o prędkości do 32 kb/s.

 

Program polecający – 19 zł za polecenie

Za każdą osobę przyprowadzoną do Mobile Vikings, otrzymamy 190 pkt Vikinga, które równają się doładowaniu o wartości 19 zł.

Dodatkowe punkty:

 • Pierwszy znajomy: 190 Punktów Vikinga
 • Drugi znajomy: 190 Punktów Vikinga i pakiet Play Viking na cały rok
 • Trzeci znajomy: 190 Punktów Vikinga
 • Czwarty znajomy: 190 Punktów Vikinga
 • Piąty znajomy: 190 Punktów Vikinga

To jeszcze nie wszystko:

Jeśli polecona osoba doładuje konto po raz drugi (za 19 lub 29 zł) otrzymasz 190 Punktów Vikinga za każde jej doładowanie oraz dodatkowe 2 x 190 Punktów Vikinga, tak żeby razem było ich 12.

Kampania “Rok za free” będzie dostępna od momentu aktywacji Twojej karty przez okres 1 roku, a skorzystać może z niej pierwszych 10 000 Vikingów.

Punkty Vikinga ważne są przez rok od ich otrzymania.

 

Doładowanie konta

Na tą chwilę konto można doładować przez stronę internetową operatora, klikając “Doładuj konto”. Do wyboru są dwie opcje:

 • Doładuj z Adyen (za pomocą kart Mastercard, Visa lub płatności DotPay)
 • Punkty Vikinga: po uzbieraniu minimum 190 pkt, można je wymienić na doładowanie o wartości 19 zł. Każde 10 punktów warte jest 1 zł.

Do wyboru są dwa doładowania: za 19 zł i za 29 zł. W ramach pakietu otrzymamy 2 GB internetu i 2000 SMSów. Dodatkowo, obowiązuje tutaj takie samo rozróżnienie ceny rozmów jak w przypadku starterów w tych samych cenach.

 

Krótkie kody

 • Sprawdzenie głównego salda: *101#
 • Sprawdzenie salda SMSów: *103#
 • Sprawdzenie salda internetu: *108#

 

Więcej:

1 komentarz

[…] oferty pozostałych operatorów MVNO:  Virgin Mobile, RedBull Mobile, Mobile Vikings, […]

by Klucz Mobile – przedstawienie oferty « Telewizja Internet Telefon – Najlepsze oferty w jednym miejscu on 27 kwietnia 2014 at 19:34. Odpowiedz #

Zostaw komentarz

Wymagane.

Wymagany. Nie publikowany.

Jeżeli posiadasz.