Nowa oferta platformy nc+

przez admin dnia 22 kwietnia 2013

ncplus logo

 

Jak pewnie wiecie, start nowej platformy nie był udany. Tuż po starcie nowej platformy nc+, do klientów zostały wysłane nowe wzory umów wraz z nową propozycją oferty i umowy na 18 miesięcy. Niestety zawiedli się Ci, którzy czekali na lepszą ofertę już po połączeniu dwóch operatorów: n i Cyfry+. Okazało się, że tuż przed połączeniem można było otrzymać lepszą ofertę.
Słaba oferta doprowadziła do konfliktu, który platforma postanowiła rozwiązać wystosowując do swoich klientów przeprosiny:

nc+ przeprosiny

 

Oraz list, którego najważniejsza część to:

„> Rezygnujemy z procesu automatycznego przejścia do nc+. Każdy Klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki Państwa umowy pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania.

> Klienci, którzy dysponowali dostępem do starych kanałów CANAL+ i nPremium HD otrzymują dostęp do całej rodziny 6 nowych programów nc+: CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy.

> Klienci platformy n otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, DOMO+ HD, Planete+ HD, teleToon/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.).

> Klienci CYFRY+ otrzymują dostęp do kanału nSport HD, zawierającego transmisje m.in. z meczów Ligi Mistrzów UEFA,T-Mobile Ekstraklasy, a także żużlowej ENEA Ekstraligi na warunkach obecnej umowy (nie krócej niż do 30 czerwca 2013 r.)”

Pełną treść listu można zobaczyć tutaj.

 

Nowa oferta nc+

Nowa oferta nc+

1. Kanały CANAL+ Family i CANAL+ Family2 w promocji UNIVERSE + dostępne do 2 miesięcy w ofercie promocyjnej. Po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 20 zł. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.
2. Opcje dodatkowe świadczone są w oparciu o ceny i warunki określone w szczegółowych warunkach świadczenia poszczególnych opcji dodatkowych.

 

Nowa oferta oprócz zmian wspomnianych wyżej nie zawiera najwyższego pakietu All Inclusive. Ceny pakietów pozostały bez zmian.

 

Platforma nc+ oferuje 5 pakietów tematycznych:

Comfort+ – 79 kanałów, w tym 25 HD

Universe+ – 109 kanałów, w tym 34 HD

Canal+ Silver – 111 kanałów, w tym 36 HD

Canal+ Gold – 113 kanałów, w tym 38 HD

Canal+ Platinum – 115 kanałów, w tym 40 HD

All Inclusive – 130 kanałów, w tym 50 HD

 

Najlepiej wynegocjowane umowy

Na specjalnie stworzonym forum http://www.antyncplus.pl można przeczytać o aktualnej sytuacji oraz między innymi poznać jakie umowy wynegocjowali dotychczasowi klienci:

1. COMFORT+ – 34zł/12msc

2. UNIVERSE+ – 49zł/12msc + HBO 6 m-cy gratis( prosze o potwierdzenie czy ktos jeszcze dostal hbo do tej oferty)

3. CANAL+ SILVER – 64zł/12msc

4. CANAL+ GOLD – 79zł/18msc

5. CANAL+ PLATINUM – 99zł/12msc + HBO 6msc gratis pozniej rezygnacja lub 20zl miesiecznie

6. ALL INCLUSIVE – 179zł/18msc

 

Kanały w nc+

Kanały w nc+

Na powyższej grafice przedstawione są wszystkie kanały dostępne w najwyższym pakiecie. Lista kanałów jest długa i można ją sprawdzić pod linkiem: kanały w nc+

 

Zalety platformy nc+

  • Aż 50 kanałów HD – najwięcej na rynku – nawet 50 kanałów HD.
  • CANAL+ to najlepsza oferta filmowa, także w 3D – najnowsze filmy i seriale z wiodących wytwórni Hollywood nadawane także w technologii 3D.
  • CANAL+ to wyjątkowa oferta sportowa – piłkarska liga polska, angielska, hiszpańska, niemiecka, francuska i włoska oraz Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA. Dodatkowo NBA i Speedway GP oraz polska Ekstraliga Żużlowa.
  • Najbogatsza oferta programowa dla dzieci – Najwięcej kanałów i kolekcji bajkowych VOD dla dzieci, w tym nagradzany MiniMini+ HD.
  • Najlepsze dekodery na rynku – najnowocześniejsze dekodery z nagrywarką na rynku, z dyskiem nawet 500 GB. Dostęp do wypożyczalni VOD+, a po podłączeniu do Internetu także do usługi netVOD+.
  • Nowoczesny Multiroom HD – nawet na 6 telewizorach – pełny dostęp do oferty i funkcji platformy nc+ na wszystkich dekoderach. Każdy ogląda co innego.
  • nc+GO – oglądaj telewizję, gdziekolwiek jesteś – dzięki aplikacji mobilnej, oglądasz na żywo telewizję i korzystasz z serwisów VOD +.

2 komentarze

Czekam w bólach na Nc+ na karte.Mógłbym wziąść abonament ale jestem w takim wieku że mogę odejść nagle i żone zostawie z niepotrzebnym problemem.

by Tadeusz on 23 czerwca 2013 at 22:33. Odpowiedz #

m jestem od 4 lat waszym stałym klientem , dlaczego stali klienci nie otrzymują lub nie mogą otrzymać od Państwa jakiejś promocji np. laptopa lub telefonu , miło by było coś otrzymać choć ze względu na regularne opłacanie abonamentu i kolejny raz przedłużenie umowy , czekam na odpowiedź.

by zbigniew on 10 marca 2014 at 13:05. Odpowiedz #

Zostaw komentarz

Wymagane.

Wymagany. Nie publikowany.

Jeżeli posiadasz.